Назад к списку

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ ВИМІР ЧИСТОТИ І АРЕНУ СПРАВЖНІХ ЗАДОВОЛЕНЬ З УНІТА...

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ ВИМІР ЧИСТОТИ І АРЕНУ СПРАВЖНІХ ЗАДОВОЛЕНЬ З УНІТАЗОМ-БІДЕ Grohe Sensia Arena💙
Що в першу чергу приходить Вам на думку, коли Ви чуєте слово "особиста гігієна"? Вода, мило, туалетний папір або волога серветка?🤭😊
Особливо зараз
❗️дотримання норм особистої гігієни є важливим фактором збереження здоров'я людини. Саме вода ретельно і дбайливо очищає нашу шкіру. З давніх-давен ми використовуємо воду для миття рук і тіла в цілому, що дає нам відчуття свіжості і комфорту🥰 Складно навіть уявити, що протирання серветкою або папером могло б мати такий же ефект. Саме тому компанія GROHE створила унітаз нового покоління, який поєднує в собі всі переваги і користь від води, - унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA💙
GROHE Sensia® Arena - це розумний догляд, що поєднує в собі найсучасніші технології GROHE і неперевершений дизайн. Забезпечуючи більш делікатне і ефективне очищення в порівнянні з використанням туалетного паперу, GROHE Sensia Arena змінить Ваше уявлення про повсякденне гігієну.
Унітаз-біде від GROHE поєднує в собі унікальні технології GROHE AQUACERAMIC і GROHE TRIPLE VORTEX FLUSH. Розглянемо ці та інші передові технології більш докладно.
🔷GROHE AQUACERAMIC - це по-справжньому революційне покриття кераміки. Спеціальний процес нанесення покриття забезпечує довготривалу чистоту керамічної поверхні. Гідрофільний шар запобігає налипання бруду до поверхні чаші, а нанотехнологія - утворенню вапняного нальоту на поверхні. Результат - подвійний захист від забруднень.
🔷На відміну від звичайних унітазів, завдяки технології потрійного вихрового змиву GROHE TRIPLE VORTEX FLUSH унітаз-біде GROHE Sensia Arena має три точки виходу води в чаші, що створюють потужний вихровий ефект, після якого на поверхні зовсім не залишається бруду. Вода покриває кожен кут чаші унітазу і очищає її. Крім того, змив працює надзвичайно тихо і не вимагає великих витрат води.
🔺Як правило, кути і западини будь-якого унітазу є ігровими майданчиками для бактерій. З технологією майже відсутнього обідка (RIMLESS) бактеріям і мікробам ніде ховатися. Крім того, технологія безободковой чаші (RIMLESS) означає, що поверхня є легкодоступною і очищається без докладання особливих зусиль.
rimless
🔹Дуже гладке, зносостійке покриття запобігає розмноженню бактерій до 99.9%. Реалізована технологія GROHE HYPERCLEAN дозволяє зберегти керамічну поверхню блискуче чистою та безмікробною при Ваших мінімальних зусиллях. Природні антибактеріальні іони срібла затримують мікроби і запобігають виникненню плям на поверхні.
🔝GROHE SENSIA ARENA вражає також своєю функціональністю.
Які переваги Ви отримуєте, встановивши унітаз-біде від GROHE?
КОРОТКИЙ ОГЛЯД ПЕРЕВАГ унітаз-біде GROHE SENSIA ARENA
Делікатний догляд☑️
Регульована температура води. Ви можете налаштовувати температуру води у відповідності з Вашими перевагами.
Постійна подача теплої води завдяки вбудованому водонагрівача.
Вибір режимів струменя: задня струмінь (стандартний або делікатний режим) і жіночий душ.
Повна гігієнічність☑️
Подвійна душова головка. Окремі душові форсунки для одночасного включення жіночого душа і заднього струменя для досягнення максимальної особистої гігієни. За допомогою регулятора Ви можете встановлювати необхідну Вам інтенсивність струменя для миття і позицію душовою головки (жіночий душ і 2 види заднього струменя - стандартний і делікатний).
Персональний комфорт❗️
➖Поглинання неприємних запахів. Функція включається автоматично після кожного використання унітазу-біде.
➖Режим сушіння. По завершенню теплого душу Вам доступна функція сушки.
➖Автоматичний підйом і опускання сидіння і кришки унітазу-біде. Завдяки вбудованому сенсору кришка автоматично закривається через 2 хвилини після того, як Ви відійдете від унітазу.
➖Додаток GROHE Sensia Arena. Управління та збереження Ваших особистих налаштувань через мобільні додатки для ОС iOS і Android.
Як працює унітаз-біде від GROHE❓
Крім корисних функцій, що забезпечують відчуття справжнього комфорту і свіжості, унітаз-біде від GROHE працює надзвичайно просто. Після очищення чаші слід тільки вибрати необхідний режим струменя згідно Ваших особистих потреб, а також скористатися режимом сушіння теплим повітрям, температуру якого Ви можете регулювати самостійно♨️
Чи збільшиться енергоспоживання при використанні GROHE Sensia Arena?♻️
Безумовно, аспект екологічності, яким наскрізь просякнута вся продукція GROHE, реалізований і в унітазі-біде GROHE Sensia Arena. Споживання електроенергії з новим унітазом-біде відбувається тільки тоді, коли це необхідно. А завдяки ощадливому режиму водонагрівач працює тільки в момент фактичного використання унітазу-біде. Наприклад, в разі Вашої відсутності вдома протягом тривалого часу Ви можете активувати програму енергозбереження💤
Міжнародне визнання продукту GROHE🏆
GROHE Sensia Arena - це продукт нового покоління унітазів-біде, удостоєний найбільшою кількістю нагород - 14 міжнародних нагород в галузі дизайну. В основі даного продукту - естетика поза часом.
💙Спробувавши хоч раз унітаз-біде GROHE Sensia Arena, Ви більше ніколи не зможете від нього відмовитися, а ванна кімната стане улюбленим місцем у Вашому будинку💙
В наявності в мережі UKRINSTAL 👌🏻
http://ukrinstal.ua/cont....
Посмотреть на Facebook

Work.ua — робота в Україні Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні