Назад к списку

У нас поповнення!

У нас поповнення! На складі звісно ж 😊

❗️Wavin Ekoplastik - світовий лідер у виробництві систем пластикових трубопроводів для всіх галузей будівельного ринку❗️

📍 ВИРОБНИК, ПЕРЕВІРЕНИЙ ЧАСОМ

Вже 30 років відома чеська компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o в


иробляє пластикові трубопровідні системи, починаючи з 1990 року. Бездоганна репутація і цінний досвід - ось головна цінність компанії!

📍 ГОЛОВНА ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА охоплює випуск цілого ряду трубопровідних систем з поліпропілену для мереж напірного трубопроводу, зокрема, для водопостачання та опалення.

Ekoplastik є найбільшим виробником зазначених систем у Чеській Республіці і займає одну з провідних позицій серед європейських виробників.

📍EKOPLASTIK - В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ!

Інженерний та дослідницький підрозділи компанії WAVIN Ekoplastik s.r.o постійно працюють як над вдосконаленням існуючих технологій та продукції, так і над принципово новими розробками. Новітня продукція проходить тисячі випробувань протягом трьох років, перед тим, як потрапити до споживача.

📍 ПОВНА ГАРАНТІЯ - 10 РОКІВ!

Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o відповідально ставиться до своїх замовників, надаючи реальну і повну гарантію – 10 років на готову, повністю зібрану та випробувану систему пластикових труб і фітингів. При цьому, завод-виробник готовий компенсувати матеріальну шкоду, якщо виявиться, що вона спричинена з вини завода-виробника, протягом усього гарантійного терміну.

📍56 КРАЇН СВІТУ

Продукцію чеської компанії WAVIN Ekoplastik знають і поважають у 56 країнах світу!

Серед них - Україна, Німеччина, Японія, Саудівська Аравія, Чілі, Іспанія, Португалія, Китай, Росія, Білорусь та багато інших. Уся продукція WAVIN Ekoplastik сертифікована та відповідає найвищим світовим стандартам якості.

UKRINSTAL - офіційний імпортер Wavin Ekoplastic 😇. .

Посмотреть на Facebook

Work.ua — робота в Україні Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні