Назад к списку

Поповнення на складі UKRINSTAL Львiв 😊Котли Vaillant та Protherm 🔥 ✅Висо...

Поповнення на складі UKRINSTAL Львiв 😊Котли Vaillant та Protherm 🔥
✅Висока якість.
Газові котли Vaillant та Protherm виготовляються винятково з міцних, стійких до корозій та механічних пошкоджень матеріалів, тому відрізняються високою надійністю. Крім
того, всі вони в обов'язковому порядку проходять процедуру сертифікації, тому потрапляють на ринок лише у разі відповідності вимогам внутрішньовиробничих та міжнародних стандартів.
🕑Тривалий період експлуатації.
Бренд створює дійсно "вічні" газові котли. Напевно, жоден виробник не впевнений у своїй продукції так, як впевнений у ній Vaillant. Звідки такі висновки? Про це свідчить тривалість термінів гарантійного обслуговування, а це, між іншим, від 1 до 15 років, залежно від моделі.
❗️Зручність в експлуатації. Котли Vaillant та Protherm не потребують особливого догляду та постійного контролю завдяки тому, що функціонують вони на основі спеціально розроблених автоматичних систем. Варто лише один раз задати необхідний температурний режим, і пристрій буде підтримувати його постійно.
*️⃣Система автотестування.
Продукція Vaillant здатна займатися "самодіагностикою" та вчасно повідомляти власника про раптові неполадки. Інформація про помилки в роботі та збої з'являється на спеціальному екрані у вигляді коду.
♻️Ефективність та економічність. Продукція Vaillant та Protherm здатна обігріти до 300 квадратних метрів площі і при цьому витратити мінімальні запаси енергоресурсів.
Купуйте у офіційного дилера, компанії UKRINSTAL🖤
🌐http://ukrinstal.ua/cont.... Фото от UKRINSTAL.
Посмотреть на Facebook
Work.ua — робота в Україні Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні